ru et  
ph1et   ma1
Image

MEIST

Meie firma teenused sobivad Teile ideaalselt kui vajate usaldusväärset äripartnerit püsivaks koostööks või ühekordse tellimuse teostajat. Igal juhul võite olla kindel meie koostöö sobivuses.

Eraisikutele:

Öeldakse, et kolimine on hullem kui tulekahju. Selles on terake tõtt juhul kui tuleb rentida kaubik koos juhiga. Teenuse pakkuja võib hilineda, mitte ilmuda, eksida aadressiga või saabuda “kes teab millal” – ühesõnaga, ei midagi rõõmustavat hetkel kui Teil on kolimisega kiire. Meie anname Teile võimaluse rentida kaubik ilma juhita ööpäevaks või kauemaks. See teenus on Teile mitmeti mugav: ei ole vaja maksta juhile, Teie ise planeerite marsruudi, saate teostada vedu just Teile sobival ajal, säästate end pingutatud vestlusest võõra autojuhiga, Teid ei kiirusta tagant asjaolu, et tiheda graafiku tõttu on juhil rutt järgmist tellimustööd täitma.

Juriidilistele isikutele:

Kui Teie äris on tarvis läinud veoteenust, on Teile kindlasti tuttavad ka auto soetamise, hoolduse ja haldamisega seotud probleemid. Sageli ei ole ettevõttel mõistlik ise kaubikut soetada, eriti kui autot kasutatakse harva või hoopis ühekordselt. Just sellisel puhul on kasulikum rentida kaubik ilma juhita. Peamised eelised: vabastate end kuludest, mis on seotud veoauto hooldusega (eriti ajal, mil sõiduk ei ole kasutuses), raamatupidamislikest küsimustest, mis puudutavad kindlustust, makse, veoauto ülevaatust jm. Ja mis peamine – kaubikut rentides Te võidate ühtlasi sõltumatuse ja täieliku liikumisvabaduse.

Tänapäeval vajavad veoteenuseid nii eraisikud kui ka ettevõtted. Korteri või kontori ümberkolimine, ehitus-, kaubandus- või mistahes muu kaubavedu – see kõik vajab veotransporti. Selleta hakkama ei saa. Kuid veoauto soetamine tasub end ära vaid juhul, kui tegelete veoga pidevalt. Kui aga vedu on Teie elus juhuslik, on mõistlik veoauto rentida.

Mitmed firmad pakuvad oma teenuseid. Tavaliselt antakse kaubik rendile koos autojuhi teenusega, mis pole aga alati mugavaim variant. Autojuht võib hilineda või kiirustada järgmisi tellimusi täitma jne. Tagatipuks ei pruugi autojuhi kvalifikatsioon ega suhtumine Teie veosse olla just eeskujulik.

Nimelt sellepärast, erinevalt teistest firmadest, pakume meie kaubikuid rendile ilma autojuhita.

Sellise pakkumise eelised on silmanähtavad:

  1. Veoauto rent ilma autojuhita – see on meelerahu Teie veo sujumisel. Teil on võimalus võtta veo teostajaks tuttav autojuht, kelle professionaalsuses olete täiesti kindel, võite olla juhiks ise või paluda sõbra abi. Otsus on Teie. Nii saate olla kindel, et autojuht ei hiline, ei kiirusta uutele objektidele ning tõesti hoolitseb Teie veo eest.
  2. Veoauto rent ilma autojuhita – see on täiuslik vabadus Teie toimingutes. Teie ise valite sõidu marsruudi, aja ja kuupäeva. See on garantii, et sõit möödub liigsete sekeldusteta.
  3. Kaubiku rent ilma autojuhita – see on suurepärane võimalus kasutada veoautot igal ajal, mõtlemata remondi või kindlustuse peale.

Vedu oma jõuga – see on kasu ja vabadus liikluses.

Meie pakume kaubiku renti ilma autojuhita nii era- kui ka juriidilistele isikutele. Sellise rendi eelised on üpris olulised sõltumata sellest, kas Teil on vaja veoautot ööpäevaks või pooleks aastaks.

© 2019 Your Company. All Rights Reserved. Designed By

Please publish modules in offcanvas position.